GALVOS APDANGALAI – skrybėlių, berečių bei kepurių galime pasiūlyti tiek moterims, tiek ir vyrams. Šiai aprangos kategorijai skiriame išskirtinį dėmesį -  būtent galvos apdangalams atidarėme atskirą parduotuvę. Čia rasite prekių kiekvienam sezonui bei progai. Mes esame vieni iš nedaugelio prekiaujančių šventinėmis skrybėlaitėmis bei įspūdingai puošniais galvos aksesuarais. Kviečiame pasklaidyti mūsų galvos apdangalų katalogą.

 

MODELAINE – nuo 1938 iki dabar galvos apdangalų versle besisukanti įmonė, savo vardą išgarsinusi itin patraukliais ir kokybiškais berečių dizaino sprendimais. Moderlaine atstovai visuomet garantuoja aukščiausią medžiagų kokybę ir gali pasiūlyti tiek klasikinių, tiek modernių ir naujoviškų galvos apdangalų.

WILLI – savo išskirtinumu garsėjantis prekinis ženklas iš kaimyninės Lenkijos. Jau 12 metų Willi bendradarbiauja su daugiau nei 40 pasaulio šalių ir tiekia joms savo galvos apdangalus bei galvos aksesuarus, kurie pasižymi netradiziniais puošybos elementais, aukšta audinių kokybe ir viuomet madingais atspalviais.

TONAK – jau daugiau nei du šimtus metų gyvuojantys galvos apdangalų gamintojai iš Čekijos. Gamyboje daugiausiai naudodami natūralias medžiagas ir apdirbdami jas moderniausiais gamybos  mechanizmais, TONAK gali pasiūlyti itin aukštos kokybės klasikinių galvos apdangalų kolekcijas.

BALKE FASHION – dažnai atsinaujinantys ir puikiai savo sferos specifiką išmanantys galvos apdangalų ir aksesuarų gamintojai iš Danijos. Jų produkciją vertiname jau seniai bei džiaugiamės, kad dar nei karto neteko nusivilti.

 

TOP
Cart empty