SKRYBĖLIŲ PRIEŽIŪRA

Mūsų galvos apdangalai kvėpuoja, reaguoja į kintančias oro sąlygas, keičia formas, mėgsta būti tvarkingi ir pasirodyti gatvėje visu gražumu. Todėl jais reikia rūpintis kaip gyvu organizmu. Na, o tinkamai prižiūrimi, jie mums atsidėkos ilgaamžiskumu ir puikia išvaizda. Taigi, pateiksime Jums kelis priežiuros patarimus, kurie padės pratęsti Jūsų draugystės istoriją. 

Formos atstatymas – sugrąžinti prarastą formą galima pasitelkiant vandens garus. Palaikykite skrybėlę virš garuojančio puodo ar arbatinuko kol ji sudrėks ir suminkštės bei taip taps paslanki formavimui. Viršutinę skrybėlės dalį (karūną) galite švelniai palyginti su ranka iš vidinės pusės.

Valymas – naudoti specialius šepečius (dulkėms) bei kitas specializuotas priemones. Taip pat, garinimo metu skrybėles lengvai išsivalo su švaria medžiagos skepetėle. 

Laikymas – rekomenduotina skrybėles laikyti ant specialių stovų arba skrybėlių dėžėse. Skrybėles yra būtina vėdinti – ypatingai, kai jos nėra nešiojamos kasdien. Tai padaryti galite išversdami jos viduje esančia medžiaginę juostą į išorę.